blank
7+3=

Sorduğunuz sorular ekibimiz tarafından itina ile cevaplanıp posta kutunuza haber bırakılır. İletişim için bu formu değil de mail adresimizi kullanmanız daha makul olacaktır.

İlginç Sorular

Elma sirkesi ile nasıl zayıflanır?

Kilo verme konusuda bir çok çözüm var ama bu çözüm sürecinde bazen de bizler sabırsız geliyor. İlerleyen zaman içerisinde bir sonuç alamaz isek bırakıyor ve başka kilo verme yöntemlerine başvurmaktayız. Bir zamanlar afrika mangom çıkmıştı ve sonuçları ölümcül olmaya başlandı ve yasaklandı.

Altın çilek tiye bitkisel haplar çıktı bunları kullanan bir çok insan da zarar gördü ve bazı kişilerde ise ölümle sebebiyet verdiğinden oda yasaklandı.Buna benzer bir çok zayıflama hapları çıktı ama bu
durum artık bir çok kişinin güvenmek konusunda tereddütleri var ve kilo problemi olan kişiler başka başka yöntemlere başvuruyorlar.

Bazı kişiler uyurken zayıflamak ile ilgili sonuç veren çözümlere yönelirken bazı kişilerde kilo verdirici çaylar da piyasada bulunmakta ve bu çaylara rahatlıkla internet üzerinden ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Elma sirkesi ile zayıflama konusu yeni olduğundan dikkat etmeniz gerekmektedir. Elma sirkesi olsun diğer sirkeler olsun bazen kişilerde alerjik sorunlar çıkartabilir ama bazen kişide mide ağrısına sebebp olmaktadır. Bu durumda kişinin sirkeye karşı bir problemi var ise tavsiye edilmemektedir.

Peki elma sirkesi ile nasıl kilo verirsiniz? Sabah kalktığınızda aç karnına içilecek önemli yoksa bir sonuç alamazsınız. Bir su bardağı içerisine, yarısına kadar elma sirkesi katın ve üzerine su ilave edin daha sonra bir çay kaşığı bal ilave edin iyice karıştırın.

Bu uygulamayı sabah kaltığınızda her gün aç karnına için bunu zayıflayana kadar uygulayın. Unutmayın ki size herhangi bir zararı var ise elma sirkesinin kesinlikle kullanmayın.